Kim Jestem?

       Mam na imię Wiktoria i jestem na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń. Tworzę tę stronę w celu podzielenia się z Tobą tym, co robię.

Interesuję się aktorstwem, śpiewem, tańcem w tym tworzeniem choreografii, rysunkiem oraz musicalem.

Od września 2017 r. zaczęłam uczęszczać na kółko teatralne, wokalne i malarskie do Młodzieżowego Domu Kultury. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie mojego życia bez tych zajęć. To zdjęcie pochodzi z spektaklu teatru "NOVI" (w którym już byłam) pt. "Parady". To był mój pierwszy poważniejszy występ przed publicznością. Wspominam go bardzo dobrze, ponieważ stanowił dla mnie duże wyzwanie. Grałam tam aż dwie duże role: kobiecą i męską (zdjęcie powyżej).

Od września 2017 r. zapisałam się na kurs Modern Jazz w szkole tańca. Niestety trwał on tylko 6 miesięcy, jednak mimo tego zdążył mnie zarazić zapałem do tańczenia. I tak rok poźniej znalazłam się na animacji tańca, gdzie poznaję wiele styli tanecznych, którymi jestem mniej lub bardziej ale jednak zafascynowana. Zdjęcie jest z pokazu świątecznego, w którym przedstawiałyśmy układ z tańca klasycznego (poniżej - z układu nie były wyraźne, więc pokazuję zdjęcie strojów) i współczesnego (powyżej).

Od października 2018 r. przyłączyłam się do następnej grupy teatralnej "Vena", w której miałam okazję grać pantomimiczną rolę obłąkanego ducha oraz:

1) grać poza MDKiem czyli na scenie Teatru Polskiego (zdjęcie było bazą do plakatu spektaklu pt. "Czego tu szukasz")

2) ułożyć około 3 minutową choreografię do muzyki jazzowej, co było bardzo ciekawym doświadczeniem jak i wyzwaniem. 


    Poza tym rysuje, a moje dzieła macie okazję widzieć w galerii ;)  

  CLICK